Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З початку АТО на Донбасі загинули 1367 осіб

0 16

«З початку операції на сході України вбиті 1367 осіб, поранені 4087, з яких 2589 – цивільні особи, включаючи 29 дітей», – зазначили в повідомленні.

За даними ООН, 70% медичних працівників з Луганської та Донецької областей залишили ці регіони.

Крім того, представник Управління ООН з координації гуманітарних питань Джон Гінг заявив, що гуманітарні коридори, створені на Сході, відкриті щодня протягом кількох годин, однак в цей час їх блокують бойовики, перешкоджаючи населенню залишити регіони.

Раніше виконувач обов’язків постійного представника України в ООН Олександр Павличенко повідомив, що уряд України повністю виконує соціальні зобов’язання перед жителями Донецької та Луганської областей. Він також нагадав про гуманітарні коридори для запобігання жертвам серед мирних жителів, і зазначив, що їхній роботі перешкоджають терористи.

Як повідомлялося, за оцінками Агентства ООН у справах біженців, станом на сьогодні більше 117 тисяч осіб є внутрішньо переміщеними в межах України через події на сході України.

Залиште коментар