Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З МВС по всій країні звільнено близько 170 тисяч “колишніх”

0 46

З органів МВС після перемоги революції було звільнено близько 170 тисяч співробітників по усій країні. Такі цифри назвав в інтерв’ю Тижню Микола Величкович, екс-заступник міністра внутрішніх справ, нині – депутат Верховної Ради.

“Близько 170 тис. (“колишніх” звільнили – Ред.) по всій країні. Луганськ, Донецьк і Крим – понад 20 тис. Процес триває. Вивчається можлива причетність до сепаратизму всіх працівників на Сході. Були випадки коли виявляли, що кадри розвідки МВС, СБУ здають інформацію чи діють на користь сепаратистів. Очищення триває”, – повідомив Величкович.

“Паралельно ми дали змогу тим, хто прийшов, стати новою міліцією. Тих, хто воює, підвищують у званні, декотрі вже навіть до полковника дослужилися. Таким чином вони стають міліцейськими керівниками”, – також зауважив він.

Найпоказовішим прикладом Величкович вважає призначення Вадима Трояна (батальйон «Азов»), який іще навесні він був політв’язнем, начальником главку Київської області.

“Є й інші активісти, які себе проявили. До речі, один із наших комбатів – заступник начальника Донецької міліції в Маріуполі. Оце нова міліція”, – додає екс-заступник голови МВС.

Залиште коментар