Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З Херсона до Хмельницького курсує щоденний безкоштовний евакопотяг

0 85

Відтепер херсонці та мешканці найближчих територіальних громад можуть розраховувати на щоденний евакопотяг зі спеціалізованими вагонами для евакуації маломобільних осіб.

Наразі з Херсона до Хмельницького безоплатний евакуаційний потяг відправляється о 18:00, а з 1 грудня для зручності херсонців він вирушатиме о 15:27.

Щоб зареєструватися на посадку, необхідно попередньо звернутися на гарячі лінії Херсонської обласної військової адміністрації або ж приїхати на залізничний вокзал щонайменше за 3-4 години до відправлення.

Після прибуття до Хмельницького прямо на вокзалі Укрпошта виплатить внутрішньо переміщеним особам кеш-допомогу від держави у розмірі 2 тис. гривень для дорослих і 3 тис. гривень для дітей та осіб з інвалідністю.

Також херсонці гарантовано будуть поселені в безкоштовні прихистки й отримають гуманітарну допомогу.

З питань евакуації звертайтеся на гарячі лінії Херсонської ОВА або ж у чат-бот волонтерської організації Helping to leave.

Також можна телефонувати на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції за номером: 15-48.

 

 

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Залиште коментар