Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З’їзд суддів призначено на 25 — 26 вересня

0 18

Серед питань, які пропонується винести на обговорення — проекти регламенту з’їзду суддів України та регламенту призначення й звільнення суддів Конституційного Суду з посад за квотою з’їзду суддів, зміни до Положення про Раду суддів України, а також питання стану незалежності суддів та відновлення довіри до судової влади.

Також було вирішено звернутися до Верховної Ради з пропозицією, щоб при голосуванні за проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо поновлення державного апарату і спрощення надання адміністративних послуг», який передбачає, зокрема, переатестацію суддів, було враховано й позицію РСУ. На думку присутніх на засіданні суддів, даний законопроект порушує міжнародні принципи судочинства. Зокрема, члени Ради суддів України просять виключити із законопроекту положення про присвоєння суддям кваліфікаційних класів та притягувати до дисциплінарної відповідальності лише за дисциплінарні проступки.

РСУ схвалила проекти змін до Положення про Раду суддів України та регламент призначення і звільнення суддів Конституційного Суду з посад за квотою з’їзду суддів України. Обидва документи має схвалити ХІІ позачерговий з’їзд суддів України.

Джерело:

Юридичний портал

Залиште коментар