Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З березня в Україні скоєно понад тисячу терактів

0 95

За його словами, всього в провадженні слідчих із вказаного місяця перебувало 3 тисячі кримінальних проваджень, розпочатих за фактами вчинених злочинів проти національної безпеки України, громадської безпеки, злочинів, пов’язаних із розгортанням сепаратизму та тероризму на територіях південно-східної України та Криму.

Зокрема, Вовк зазначив, що із вказаної кількості проваджень 592 стосуються злочинів проти основ національної безпеки, 1976 — проти громадської безпеки, 53 — за фактами диверсій, 76 – за фактами державної зради, 9 — за фактами шпигунства. У цих кримінальних провадженнях повідомлено про підозру 987 особам, 37 з яких — громадяни РФ, взято під варту 682 особи та розшукуються 192.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар