Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З 15 серпня Уряд повністю переходить на електронний документообіг з центральними органами виконавчої влади

0 43

З 15 серпня Уряд повністю переходить на електронний документообіг з центральними органами виконавчої влади. Про це заявив Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко на форумі, присвяченому 100 дням Уряду.

«Система електронного документообігу вже давно впроваджена в органах влади і нині до неї підключено 74 центральних органи виконавчої влади. На даний час Секретаріат Кабінету Міністрів приймає документи як в електронній, так і в паперовій формі. Але з 15 серпня ми переходимо на виключно електронний документообіг. Це дозволить зменшити кількість паперових документів, підвищить ефективність роботи апарату Уряду, сприятиме пришвидшенню розгляду питань», – зазначив Міністр.

Також Олександр Саєнко повідомив, що робоча група зараз напрацьовує зміни до регламенту Кабінету Міністрів з метою підвищення ефективності проходження урядових рішень. Зміни будуть винесені на затвердження Уряду на наступному тижні.

Джерело:

Урядовий портал

Залиште коментар