Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЮВУ: рейдери націлились на табір «Політехнік»

0 16

Студентство, викладачі та співробітники Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» стурбовані ситуацією, що склалася довкола їхнього табору «Політехнік». Вони виступають проти спроб знищити університетський спортивно-оздоровчий заклад і відчуження землі, на якій він розташований. При чому робиться це, за їхніми словами, руками прокуратури, яка, здавалося б, повинна діяти навпаки — захищати законність.

Можновладці добралися до спортивно-оздоровчої бази «Політехнік», на якій щороку відпочивають понад 3 тисяч студентів та співробітників НТУУ «КПІ». Хто ця людина, що поклала око на ласий шматок землі, обнісши його парканом, вирубавши великі ділянки соснового лісу та оголосивши продаж земельних ділянок під забудову? Як і ким порушуються Указ Президента про «Київський політехнічний інститут», одним із пунктів якого є рекомендація місцевим радам не вилучати земельні ділянки у «КПІ», надані йому в користування? Ці та інші запитання обговорювалися під час прес-конференції, що днями пройшла в столиці.

За словами голови профкому співробітників НТУУ «КПІ» Віталія Молчанова, КПІ сьогодні є одним з небагатьох українських вузів, які зберегли інфраструктуру оздоровчих закладів для студентів і працівників. Один із таких закладів — спортивно-оздоровчий табір «Політехнік» — розташований на узбережжі Київського водосховища поблизу села Глібівка Вишгородського району Київської області в 50 км від столиці. Табір побудований силами студентів і викладачів ще в 1967 році. “Однак сосновий ліс, в якому розташований «Політехнік», берег водосховища, близькість Києва здаються надзвичайно привабливими для потенційних забудовників, тому останнім часом почастішали спроби табір в університету відняти.

У проханні прокоментувати дану ситуацію прокуратура Вишгородського району, зрозуміло, редакції відмовила.

Повний текст статті «Рейдери під прикриттям» читайте в №36 «Юридичний вісник України».

Теги:

ЮВУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар