Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко звернувся в КС з приводу держпідприємства «Південь»

0 19

До Конституційного Суду України надійшло конституційне подання Президента України про відповідність конституційності розпорядження Кабінету міністрів України “Про передачу цілісного майнового комплексу державного підприємства «Південь» в сферу управління Держкомпідприємництва» від 17 червня 2009 року № 683-р.

Як повідомили в прес-службі Конституційного Суду України, згідно з Регламентом КС, подання передане на вивчення у Секретаріат суду.

Як повідомлялося, 14 вересня Президент своїм указом зупинив дію розпорядження Кабміну «Про передачу цілісного майнового комплексу державного підприємства «Південь» в сферу управління Держкомпідприємництва».

Згідно з розпорядженням Кабміну, «Південь» (смт Авангард Овідіопольського району Одеської області) передавався з сфери управління Міністерства оборони України в сферу управління Державного комітету України з питань регуляторної політики і підприємництва.

В указі Президент відзначив, що це рішення було прийняте без участі Міністерства оборони України порушуючи законодавство.

Джерело:

proUA

Залиште коментар