Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко зупинив призначення Кабміном в.о. голови АМКУ

0 21

Президент України Віктор Ющенко зупинив дію розпорядження Кабінету Міністрів від 18 червня №839-р, яке передбачало призначення тимчасово виконуючим обов’язки голови Антимонопольного комітету України Олександра Мельниченка. Про це йдеться в указі Глави держави від 2 липня.

Назване розпорядження видано Кабінетом Міністрів всупереч Конституції України, зазначено в указі.

В указі Президент посилається на пункт 12 частини першої статті 85 Конституції, згідно якого голову АМКУ призначає Верховна Рада за поданням прем’єр-міністра.

Також в указі зазначено, що вирішивши питання про тимчасове виконання обов’язків голови АМКУ – органу, який не є центральним органом виконавчої влади, Кабінет Міністрів вийшов за межі повноважень, визначених для нього Конституцією України.

Також Президент звернувся з конституційним поданням до Конституційного Суду з проханням розглянути питання щодо конституційності розпорядження Кабінету Міністрів від 18 червня 2008 року №839-р «Про тимчасове покладення виконання обов’язків Голови Антимонопольного комітету України на Мельниченка О.І.».

Брати участь у конституційному провадженні за цим поданням уповноважено заступника глави Секретаріату Президента – Представника Президента України у Конституційному Суді України Марину Ставнійчук.

Цей указ набирає чинності з дня його опублікування.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар