Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко зупинив постанову Тимошенко про продаж шахт і звернувся в КС

0 13

Президент Віктор Ющенко призупинив постанову уряду № 430 «Про запобігання кризовим явищам у вугільній промисловості» від 2 квітня. Постановою було затверджено перелік вугледобувних підприємств, майно яких підлягає продажу в 2009 році.

Про це йдеться в указі Глави держави від 29 травня, що є в розпорядженні «proUA».

На переконання Президента, названа постанова не відповідає Конституції України.

«Вирішивши підзаконним актом питання про відчуження об’єктів державної власності всупереч закону, Уряд України перебрав на себе повноваження Верховної Ради України», – зокрема йдеться указі Президента.

Глава держави також звернувся до Конституційного Суду

«Звертаюсь до Конституційного Суду України для вирішення питання про конституційність постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання кризовим явищам у вугільній промисловості», опублікованої в «Офіційному віснику України» (2009 р., №33, ст. 1144)», – йдеться в конституційному поданні.

Джерело:

proUA

Залиште коментар