Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко знову призупинив проведення земельних аукціонів

0 21

Віктор Ющенко знову призупинив дію ухвали Кабінету Міністрів № 394 від 17 квітня, якою Кабмін затвердив порядок проведення земельних аукціонів в 2008 році.

Про це йде мова в указі № 639/2008 «Про припинення дії ухвали Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2008 року № 394».

«Вказана ухвала видана Кабінетом Міністрів всупереч Конституції України», – йде мова в указі.

Президент стверджує, що ні Конституція, жоден із законів, регулюючих право власності на землю, на які Кабмін посилається в ухвалі, не передбачають визначення порядку проведення аукціонів (земельних торгів) підзаконним актом.

Ці закони також не наділяють Кабмін повноваженнями з затвердження порядку проведення аукціонів з продажу земділянок.

Ющенко також ухвалив визнати таким, що втратив дію указ № 406 від 25 квітня «Про припинення дії положення ухвали Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2008 року № 394».

Президент направив відповідне конституційне подання до Конституційного суду.

Нагадаємо, 9 липня КС припинив розгляд подання Ющенка про відповідність Конституції ухвали Кабміну № 394 «Про затвердження Порядку проведення в 2008 році земельних аукціонів» від 17 квітня у зв’язку з письмовою заявою Ющенка про його відкликання.

У квітні Ющенко повторно припинив дію ухвали Кабінету Міністрів № 394 від 17 квітня, якою Кабмін повторно затвердив порядок проведення земельних аукціонів в 2008 році з урахуванням зауважень Секретаріату Президента.

17 квітня Кабінет Міністрів повторно затвердив порядок проведення земельних аукціонів в 2008 році.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар