Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко заборонив «Нафтогазу» купувати послуги без тендерів і звернувся в КС

0 16

Президент Віктор Ющенко зупинив дії положень постанов Кабінету Міністрів від 11 березня 2009 року № 237 та від 24 липня 2009 року № 767, якими НАК «Нафтогаз-України» було надано дозвіл застосовувати процедуру закупівлі в одного учасника без погодження з Міністерством економіки.

Про це йдеться в указі Глави держави від 31 липня, що є в розпорядженні «proUA».

«Надавши Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України» право здійснювати закупівлю фінансових послуг без застосування процедур, що передбачають конкуренцію учасників, Кабінет Міністрів України порушив Конституцію», – зокрема йдеться в указі.

Крім того, Ющенко звернувся до Конституційний Суд з проханням перевірити на конституційність окремі положення постанов Кабміну від 11 березня 2009 року № 237 та від 24 липня 2009 року № 767.

Нагадаємо, Кабмін дозволив «Нафтогазу» здійснювати закупівлю фінансових та інших пов’язаних з ними послуг без тендерів.

За словами Тимошенко, закупівлі без тендерів будуть стосуватися виключно послуг, які одержує «Нафтогаз» по реструктуризації боргів. Прем’єр стверджує, що такий дозвіл НАК не є порушенням закону.

Джерело:

proUA

Залиште коментар