Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко визнав воїнів ОУН-УПА учасниками боротьби за незалежність України

0 28

Президент Віктор Ющенко визнав воїнів Організації українських націоналістів та Української повстанської армії учасниками боротьби за незалежність України.

Про це він сказав під час заходів із вшанування пам’яті Героїв Крут у Чернігівській області, передають «Українські новини».

«Я підписав указ про вшанування учасників боротьби за незалежність України у ХХ столітті», – сказав Ющенко.

Президент відзначив, що згідно з цим указом учасниками боротьби за незалежність України визнаються члени формувань Української Центральної Ради, Української Народної Республіки, Західно-Української Народної Республіки, Української держави Гетьманату, Української військової організації, Організації народної оборони «Карпатська Січ», Організації українських націоналістів, Української повстанської армії, Української головної визвольної ради та інших військових формувань, що боролися за незалежність України.

Він повідомив, що доручив Кабінету Міністрів розробити і подати у Верховну Раду законопроект, який би визначив статус учасників визвольної боротьби.

За його словами, указ був підписаний 28 січня.

Як повідомляло агентство, 22 січня Президент Віктор Ющенко присвоїв звання Героя України лідерові Організації українських націоналістів Степану Бандері.

Джерело:

proUA

Залиште коментар