Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко виносить свій проект Конституції на референдум

18

Президент Віктор Ющенко вирішив підписати указ про винесення на загальнонаціональне обговорення свого проекту Конституції.

Про це він сказав, виступаючи на військовому параді з нагоди Дня незалежності, передають «Українські новини».

«Хочу оголосити, що підписую указ про проведення загальнонаціонального обговорення проекту Конституції, внесеного (до Верховної Ради) Президентом України», – сказав він.

Ющенко відзначив, що готовий вислухати думку про цей законопроект кожного українця.

Він виразив упевненість в тому, що загальнонаціональне обговорення проекту Конституції викличе великий суспільний резонанс і примусить депутатів Ради розглянути даний законопроект.

Нагадаємо, 31 березня Ющенко запропонував парламенту внести зміни до Конституції, якими перейменувати Верховну Раду в Національні Збори і передбачити в ній дві палати: Палату депутатів (нижня палата з 300 депутатами, обираються на 4 роки) і Сенат (верхня палата), до якої входять по 3 сенатори, що обираються на 6 років в Криму, областях, Києві, а також в громадах, які за статусом прирівняні до області.

У червні Ющенко заявив про намір винести свій проект Конституції на всеукраїнський референдум.

Джерело:

proUA

Комментарии