Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко виносить свій проект Конституції на референдум

0 25

Президент Віктор Ющенко вирішив підписати указ про винесення на загальнонаціональне обговорення свого проекту Конституції.

Про це він сказав, виступаючи на військовому параді з нагоди Дня незалежності, передають «Українські новини».

«Хочу оголосити, що підписую указ про проведення загальнонаціонального обговорення проекту Конституції, внесеного (до Верховної Ради) Президентом України», – сказав він.

Ющенко відзначив, що готовий вислухати думку про цей законопроект кожного українця.

Він виразив упевненість в тому, що загальнонаціональне обговорення проекту Конституції викличе великий суспільний резонанс і примусить депутатів Ради розглянути даний законопроект.

Нагадаємо, 31 березня Ющенко запропонував парламенту внести зміни до Конституції, якими перейменувати Верховну Раду в Національні Збори і передбачити в ній дві палати: Палату депутатів (нижня палата з 300 депутатами, обираються на 4 роки) і Сенат (верхня палата), до якої входять по 3 сенатори, що обираються на 6 років в Криму, областях, Києві, а також в громадах, які за статусом прирівняні до області.

У червні Ющенко заявив про намір винести свій проект Конституції на всеукраїнський референдум.

Джерело:

proUA

Залиште коментар