Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко вимагає відмінити всі спеціальні пенсії

16

Фінансування дефіциту бюджету Пенсійного фонду (ПФ) за рахунок коштів Стабілізаційного фонду призведе до колапсу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив Президент України Віктор ЮЩЕНКО, виступаючи сьогодні в парламенті зі щорічним посланням до Верховної Ради про внутрішнє та зовнішнє становище України.

«Нам потрібна пенсійна реформа», – підкреслив глава держави. Також В.ЮЩЕНКО вимагає відмінити всі спеціальні пенсії, ввівши єдиний критерій – зарплата і стаж.

Крім того, він запропонував створити систему прогнозу розвитку трудових ресурсів у регіонах і простимулювати мобільність робочої сили всередині країни. На його думку, так можна утримати зайнятість населення.

В.ЮЩЕНКО підкреслив несправедливість системи пільг: «В Україні 19,5 млн. пільговиків. Це майже половина населення – такого не витримає жодна держава. Нинішня система пільг є абсолютно несправедливою».

За словами Президента, необхідно радикально зменшити кількість пільг, особливо за професійною ознакою, персоніфікувати їх і поставити право на пільги в залежність від фінансового й майнового стану.

Довідка УНІАН. За підсумками поточного року дефіцит бюджету Пенсійного фонду України становитиме 13 млрд. 53 млн. 39,7 тис. грн.: прибуткова частина – 151 млрд. 89 млн. 52,8 тис. грн., витратна частина – 164 млрд. 142 млн. 92,5 тис. грн.

Бюджет Пенсійного фонду України затверджено постановою Кабінету міністрів (№235 від 11 березня 2009 р.) «Про затвердження бюджету Пенсійного фонду України на 2009 рік» і розміщено в газеті «Урядовий кур`єр» (№52 від 24 березня 2009 р.).

Згідно з постановою уряду, покриття дефіциту бюджету фонду на виплату пенсій буде здійснено коштами державного бюджету.

Джерело:

УНІАН

Комментарии