Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко вимагає від ВРЮ негайно звільнити львівського суддю Зварича

0 16

Президент України Віктор Ющенко вимагає від Вищої ради юстиції негайно розглянути питання про звільнення голови Львівського апеляційного суду Ігоря Зварича з займаної посади. Про це повідомила сьогодні на брифінгу прес-секретар Глави держави Ірина Ванникова, повідомила  прес-служба Президента.

«Глава держави вимагає від Вищої ради юстиції негайно розглянути питання про звільнення цього судді з його посади та термінове внесення відповідного подання до Верховної Ради», – заявила Ванникова.

Зокрема, за її словами, Ющенко вважає історію із суддею Зваричем «свідченням системної кризи національного судочинства». «Ця кримінальна справа підтвердила глибокий рівень корумпованості судової системи та нагальну необхідність у радикальному реформуванні», – сказала Ванникова.

Нагадаємо, наразі голова Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич, обвинувачений в отриманні хабара в особливо великих розмірах і який зник із лікарні, в якій проходив лікування, зараз знаходиться в розшуку.

Рада суддів України звільнила із займаної посади голову Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича. Таке рішення було прийняте сьогодні на засіданні Ради суддів за спільним поданням голови Верховного Суду та голови Вищого адміністративного суду.

Раніше Президент Віктор Ющенко просив Вищу Раду юстиції та Раду суддів дати оцінку та вжити заходів, які є в їхній компетенції, щодо судді Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича, якого підозрюють в отриманні $100 тис. хабара.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар