Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко вимагає від Ради скоріше збільшити штрафи для водіїв-порушників

0 22

Президент України Віктор Ющенко наполягає, щоб Верховна Рада невідкладно ухвалити у цілому закон, який передбачає суттєві посилення відповідальності за порушення правил дорожнього руху, а також розміри штрафів. Про це заявив під час брифінгу заступник глави Секретаріату Президента Ігор Пукшин.

Пукшин нагадав, що вищевказаний законопроект був внесений до парламенту як законодавча ініціатива Глави держави у січні цього року і прийнятий у першому читанні.

Також Ющенко сьогодні звернувся до Міністерства внутрішніх справ та голів державних обласних адміністрацій із проханням посилити боротьбу з порушеннями правил дорожнього руху та організувати профілактичну роботу щодо таких порушень.

Підставою для такого звернення, за словами Пукшина, стало ускладнення ситуації на дорогах – за останні 10 днів на дорогах загинуло 252 особи. Загалом, за останній місяць різко зросла кількість дорожньо-транспортних пригод, у тому числі, із смертельними випадками, що дозволяє називати ситуацію на дорогах катастрофічною, додав він.

Джерело:

proUA

Залиште коментар