Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко виграв суд у свого колишнього представника у судах

0 11

Окружний адміністративний суд Києва повністю відмовив у задоволенні позовних вимог колишнього керівника служби секретаріату Президента з представництва у судах інтересів Президента Руслана Кирилюка про визнання протиправним та скасування указу Президента про зміни у складі Вищої кваліфікаційної комісії суддів України в частині його увільнення від виконання обов’язків члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

Про це повідомляє служба забезпечення зв’язків з Конституційним Судом України та представництва інтересів Президента України, створених ним допоміжних органів і служб у судах загальної юрисдикції України, повідомили «proUA» у прес-службі глави держави.

Згідно із повідомленням, відповідним указом членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів України призначено Ількова Олександра Михайловича – заступника Керівника Служби забезпечення зв’язків з Конституційним Судом України та представництва інтересів Президента України, створених ним допоміжних органів і служб у судах загальної юрисдикції України Секретаріату Президента України та Мельника Миколу Івановича – керівника служби Голови Верховного Суду України; увільнено від виконання обов’язків членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Р. Кирилюка та В. Потапенка.

Нагадаємо, раніше Кирилюк звернувся з позовом до глави держави з приводу незаконного звільнення від виконання обов’язків члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Джерело:

proUA

Залиште коментар