Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко ветував закон про граничну торгову надбавку на хліб, сіль та крупи

0 20

Президент Віктор Ющенко ветував закон «Про регулювання реалізації окремих соціально значимих продуктів харчування», повідомили «proUA» у прес-службі глави держави.

Президент пропонує Верховній Раді відхили цей закон з огляду на його невідповідність законодавству.

Зокрема, Ющенко наголошує, що встановленням гранично допустимої торговельної надбавки на зазначені продукти фактично обмежуються права суб’єктів господарювання у визначенні ціни на належний їм товар, чим порушується основоположне право власників щодо розпорядження своєю власністю на власний розсуд.

Крім того, президент вважає, що закон також не відповідає положенням Основного Закону держави та Цивільного кодексу України щодо забезпечення захисту державою прав усіх суб’єктів права власності і господарювання, непорушності права власності, невтручання держави у здійснення власником права власності.

Ющенко також вказує, що на думку Антимонопольного комітету, запровадження жорсткого регулювання реалізації окремих соціально значимих товарів на довгостроковий період може призвести до усунення, обмеження чи спотворення конкуренції.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар