Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко ветував закон, за яким сума моральної шкоди залежала від платоспроможності

0 20

Президент України Віктор Ющенко ветував закон «Про внесення змін до статті 23 Цивільного кодексу України щодо відшкодування моральної шкоди» та повернув закон зі своїми пропозиціями для повторного розгляду Верховною Радою. Про це «proUA» повідомили у прес-службі глави держави.

У своїх пропозиціях Президент висловився категорично проти введення нової системи, під час якої для визначення суми відшкодування моральної шкоди буде враховуватися матеріальний стан особи, яка завдала шкоду. На думку Президента, це суперечить Конституції України, за якою усі люди є рівні у правах (стаття 21), громадяни мають рівні конституційні права та є рівними перед законом, забороняються привілеї чи обмеження за ознаками, зокрема, соціального походження, майнового стану (частини перша та друга статті 24).

Пропозиції Президента під час розгляду зазначеного закону на пленарному засіданні парламенту представлятиме заступник глави Секретаріату Президента – представник Президента у Конституційному Суді Марина Ставнійчук.

Нагадаємо, 17 листопада Верховна Рада дозволила враховувати матеріальний стан особи, що завдала шкоду, при визначенні суми відшкодування моральної шкоди.

Джерело:

proUA

Залиште коментар