Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко ветував нову редакцію Бюджетного кодексу

0 20

Президент Віктор Ющенко ветував нову редакцію Бюджетного кодексу, затверджену парламентом 23 червня. Про це журналістів повідомив перший заступник голови Секретаріату Президента Олександр Шлапак, передають «Українські новини».

Нова редакція Бюджетного кодексу передбачала формульну систему трансфертних взаємин між державним і більш ніж 12 тис. місцевих бюджетів.

Документ також передбачав введення нових і уточнення діючих понять і термінів у сфері бюджетного законодавства, уточнення основних функцій розпорядників бюджетних коштів, конкретизацію положень, що стосуються операцій з державним і місцевим боргом.

Закон також містив уточнення норм Бюджетного кодексу про особливості виконання державного і місцевих бюджетів у разі невчасного ухвалення закону про держбюджет.

У документі також деталізували норми, що стосуються вимог до звітності про виконання держбюджету.

Нагадаємо, 18 вересня 2008 року парламент прийняв нову редакцію Бюджетного кодексу (законопроект №2709) в першому читанні, а 23 червня 2009 року – в цілому.

Попередня редакція Бюджетного кодексу прийнята Радою 21 червня 2001 року.

Джерело:

proUA

Залиште коментар