Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко указом рекомендував НБУ викупити у банків іпотечні папери

0 26

Президент Віктор Ющенко рекомендує Національному банку забезпечити викуп у банків цінних паперів Державної іпотечної установи з метою спрямування одержаних коштів для надання кредитів на завершення будівництва житлових об’єктів зі ступенем будівельної готовності більш як 70 відсотків.

Про це йдеться в указі Глави держави від 9 квітня.

Окрім того, Ющенко доручив урядові забезпечити визначення житлових об’єктів зі ступенем будівельної готовності більш як 70 відсотків, добудова яких здійснюватиметься за державної підтримки.

Також уряд повинен визначити осіб із числа тих, які потребують поліпшення житлових умов, для одержання в установленому порядку пільгових кредитів на будівництво або придбання житла.

Згідно із указом, Кабмін визначає забудовників на конкурсній основі з метою участі у добудові житлових об’єктів, тих, які мають позитивний досвід будівництва житла, відповідні технічні і виробничі потужності та запропонують найнижчу вартість робіт.

Указ набирає чинності з дня його опублікування

Джерело:

proUA

Залиште коментар