Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко призначив Єханурова першим замом глави СП

0 17

Президент України Віктор Ющенко призначив Юрія Єханурова першим заступником глави Секретаріату Президента. Про це йдеться в указі глави держави від 14 липня, текст якого є у «proUA».

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що ще одним першим заступником глави Секретаріату президента Вері Ульянченко стане колишній міністр оборони Юрій Єхануров, який займатиметься роботою служби з внутрішньополітичних питань та регіонального розвитку.

10 липня Президент Віктор Ющенко збільшив кількість перших заступників глави Секретаріату Президента з одного до двох.

Єхануров був звільнений парламентом 5 червня – за постановою, зареєстрованою народними депутатами Валерієм Писаренком та Андрієм Кожем’якіним (обидва – БЮТ).

Окружний адміністративний суд Києва відмовив колишньому міністрові оборони Юрієві Єханурову, який оскаржував законність свого звільнення Верховною Радою.

Джерело:

proUA

Залиште коментар