Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко прийняв відставку Балоги

0 17

Президент України Віктор Ющенко прийняв відставку глави Секретаріату Президента і не бачить у цьому трагедії. Про це він заявив в інтерв’ю «Дело».

«Щодо заяви Віктора Івановича, хочу зазначити, що я її прийняв і вважаю, що тут треба піти назустріч. Знову ж таки — я не бачу тут трагедії», – сказав Ющенко.

При цьому глава держави заявляє, що наразі йде перезарядка влади, яка назріла.

«Попереду виборча кампанія, і очевидно, частина суспільства хотіла б побачити інших людей, іншу тактику, інші відносини. Я думаю, що це гарний спосіб вдосконалитись, а не повертати натомість голову весь час назад, займаючись критиканством, з’ясуванням стосунків і звинуваченнями. Давайте, заощаджуючи час, вигравати завтрашній день. Відтак, я гадаю, що тут все закономірно, а не несподівано», – відзначив Президент.

Окрім того, Ющенко повідомив, що ще не обговорював з Балогою питання, чи буде той займатись передвиборчою кампанією Президента.

«Я ще проводжу консультації з цього приводу. Поставлене вами запитання досі не обговорене з Віктором Балогою. Я гадаю, що він самодостатня людина і буде займатися тим, що йому до душі. Або ж він допомагатиме в організації виборчій кампанії — тут двері відкриті. Якщо ж він займатиметься іншою діяльністю — це його право. У нас з цього приводу ще не було розмови», – сказав Президент.

Джерело:

proUA

Залиште коментар