Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко прибув до Генпрокуратури і посварився з громадянином

0 20

<>Колишній Президент України, лідер партії “Наша Україна” Віктор Ющенко прибув у Головне слідче управління Генеральної прокуратури для дачі свідчень у справі про своє отруєння під час його перебування кандидатом у Президенти в 2004.

Він прибув до приміщення Головного слідчого управління о 9:58.

Перед будівлею Головного слідчого управління колишнього Президента очікували журналісти, але їх спілкуванню перешкодив конфлікт, що виник між Ющенком і невідомим громадянином. Після того як колишній глава держави вийшов з машини, невідомий чоловік підбіг до нього і почав вигукувати на його адресу образи.

У відповідь Ющенко звинуватив чоловіка в тому, що він присланий під будівлю Генпрокуратури однією з політичних партій за гроші. “Не кричіть! Оце я тобі дав право так говорити. Щоб ти ходив по своїй землі, розмовляв своєю мовою. А якщо тебе прислала сюди якась партія і з записками цими, то, будь ласка, передай великий привіт тій партії і поверни ті гроші. Діти проклянуть тебе. Я за тебе ходжу по цій землі”, – перейшов на крик Ющенко.

Він також порадив громадянинові читати об’єктивні газети й увійшов під прикриттям охоронця до будівлі Генпрокуратури, так і не поспілкувавшись із журналістами.

Теги:

Ющенко, справа про отруєння

Залиште коментар