Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко просить КС розтлумачити, чи має він право створювати суди

0 19

Президент Віктор Ющенко 30 жовтня звернувся до Конституційного Суду з поданням щодо офіційного тлумачення положень пункту 23 частини першої статті 106 Конституції, за якими до повноважень Президента України віднесено утворення судів, повідомили «proUA» у прес-службі КС.

Крім того, до КС надійшли конституційне подання Президента щодо конституційності пункту 1 Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про передачу Мінпромполітики повноважень з управління корпоративними правами держави стосовно деяких господарських товариств» від 17 жовтня 2008 року № 1335-р..

КС також отримав подання Президента щодо відповідності Конституції положень пункту 4 статті 9, пунктів 4, 5 статті 10, підпункту «г» пункту 1 статті 24, пункту 3 статті 26 Закону України «Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю» від 30 червня 1993 року № 3341-XII.

Згідно з Регламентом Конституційного Суду України, конституційні подання передані на вивчення до Секретаріату КСУ.

Як повідомлялося, 17 жовтня Ющенко повторно ліквідовував Окружний адмінсуд Києва.

13 жовтня Ющенко ліквідував Окружний адміністративний суд Києва. Разом з тим Ющенко ухвалив з 14 жовтня створити Центральний окружний адміністративний суд Києва в кількості 37 суддів і Лівобережний окружний адміністративний суд Києва – 22 судді.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар