Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко повернув в Раду закон про плату за землю

0 19

Президент Віктор Ющенко повернув до парламенту для повторного розгляду закон «Про внесення змін до статті 12 Закону України «Про плату за землю», повідомили «proUA» у прес-службі глави держави.

Як повідомляє прес-служба, даний закон звільняє від плати за землю заклади фізкультури та спорту, спортивні споруди яких використовуються для проведення всеукраїнських та міжнародних змагань та навчально-тренувального процесу збірних команд, а також спортивні бази олімпійської та паралімпійської підготовки, перелік яких затверджується Кабміном.

Водночас, Президент зауважує, що положення закону не поширюються на фізкультурно-спортивні заклади, в яких земельні ділянки, на яких розміщені зазначені вище спортивні споруди, перебувають не у власності, а в користуванні.

Ющенко вважає такий підхід є дискримінаційним.

Окрім того, Президент не погоджується з тим, що, передбачивши право окремих суб’єктів фізкультурно-спортивної спрямованості не сплачувати земельний податок, законом не визначено напрямів використання ними несплачених сум земельного податку, наслідком чого може стати нецільове їх використання.

Зважаючи на це, глава держави пропонує доповнити закон положеннями щодо цільового характеру використання несплачених сум земельного податку.

Джерело:

proUA

Залиште коментар