Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко попросив КС назвати дату виборів президента

0 12

Президент Віктор Ющенко звернувся до Конституційного суду з приводу дати проведення чергових виборів Президента. Про це Ющенко сказав на прес-конференції, повідомляє кореспондент «proUA».

« Я звернувся до КС і його тлумачення буде єдиним, бо дану проблематику може коментувати в Україні тільки Конституційний суд», – сказав Ющенко.

Нагадаємо, в результаті внесення змін до Конституції в 2004 році виникла колізія відносно дати проведення чергових виборів голови держави.

Відповідні зміни встановили, що вибори проводяться в останню неділю останнього місяця п’ятого року повноважень Президента і вступили в силу з 1 січня 2006 року, тобто вже після обрання Президентом нинішнього голови держави Віктора Ющенка.

При цьому на момент обрання Ющенка діяла норма, згідно якої вибори Президента проводилися в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень.

Нинішній Президент Віктор Ющенко приступив до обов’язків 23 січня 2005 року.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар