Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко погодився з призначенням Зурабова послом РФ в Україні, підписавши агреман

0 28
Як повідомляє «КоммерсантЪ-Украина» Президент Віктор Ющенко погодився з призначенням Михайла Зурабова послом Російської Федерації в Україні і підписав агреман.

Той факт, що новий посол РФ незабаром отримає агреман України (згода на призначення на пост голови дипмісії), одночасно підтвердили джерела відразу в декількох українських відомствах. «Видача агремана Михайлу Зурабову відбудеться найближчим часом», – відповіли на запит в прес-службі Президента.

Співбесідник в МЗС підтвердив згоду України на призначення Михайла Зурабова. За словами дипломата, агреман підписаний Президентом, і, можливо, вже сьогодні про це буде оголошено офіційно.

Нагадаємо, Зурабов чекав вирішення своєї долі українською стороною більше місяця. Про те, що Кремль визначився з наступником відкликаного з України Віктора Черномирдіна, стало відомо ще в кінці червня. Тоді ж Москва направила українській владі відповідний запит

Джерело:

proUA

Залиште коментар