Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко подав до суду на Москаля

0 19

Третій президент України Віктор Ющенко звернувся в Київський райсуд Сімферополя з позовом про захист честі, достоїнства і відшкодування морального збитку проти народного депутата Геннадія Москаля, пише газета “Україна молода”. Ціна позову проти нього – 1 грн.

В даний час суд ще не визначився з відкриттям виробництва в справі.

“Поширена відповідачем інформація заплямовує мою честь, гідність і ділову репутацію, є недостовірною і не відповідає дійсності, зокрема, з наступних причинах: у вересні я знаходився в США з візитом на запрошення Інституту політики сенатора Доула при Канзаському університеті, де взяв участь в осінніх зустрічах на тему: “Двадцять років після розпаду Радянського Союзу”, – відзначив В.Ющенко в позові.

Він підкреслив, що “відповідач не представив жодних доказів, якими б заявлена ним інформація підтверджувалася. Голослівні, безпідставні заяви не є достатніми доказами, які б підтвердили інформацію про те, що мною подані документи для отримання дозволу на проживання в США”.

На думку В.Ющенко, негативні наслідки, викликані діями відповідача, збільшуються, враховуючи те, що сам позивач “є публічною людиною, відомою в Україні і світі політиком” і головою партії “Наша Україна”.

Третій президент просить суд “визнати недостовірною, така, яка не відповідає дійсності, порушує його права і свободи, заплямовує його честь, гідність і ділову репутацію інформацію, поширену 20 вересня 2011 року народним депутатом Москалем Геннадієм Геннадійовичем “. Крім того, інформацію про те, що В.Ющенко нібито подав документи для отримання посвідки на проживання в США, позивач просить суд визнати наклепом.

В.Ющенко просить суд зобов’язати Г.Москаля спростувати цю інформацію “способом, найбільш близьким до способу її поширення, шляхом розміщення на персональному сайті депутата і поширення через інтернет-видання, друковані ЗМІ і телеканали офіційного вибачення відповідача” перед позивачем.

Як повідомлялося, 20 вересня Г.Москаль виступив з твердженням про наміри В.Ющенка отримати громадянство США.

Теги:

Треті президент України Віктор Ющенко, Київський райсуд Сімферополя, захист честі, відшкодування морального збитку, народний депутат Геннадій Москаль, наклеп, інтернет-видання, персональний сайт депутата, правові новини

Джерело:

Інтерфакс

Залиште коментар