Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко підписав закон про позбавлення волі за наругу над держсимволікою

0 20

Президент України Віктор Ющенко підписав закон про посилення кримінальної відповідальності за наругу над державними символами України. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Президента.

Зокрема, законопроектом «Про внесення змін до статті 338 Кримінального кодексу про посилення кримінальної відповідальності за наругу над державними символами України» обумовлено, що публічна наруга над державною символікою України може каратися позбавленням волі строком до 3 років.

Рада також встановила, що публічна наруга над офіційно встановленим або піднятим прапором або гербом іншої держави може каратися позбавленням волі строком до 2 років.

До ухвалення цього закону Кримінальний кодекс встановлював, що наруга над держсимволами карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 гривень) або арештом строком до 6 місяців.

Позбавлення волі за вказані правопорушення раніше передбачено не було.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада посилила кримінальну відповідальність за наругу над державною символікою.

Джерело:

proUA

Залиште коментар