Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко підписав закон про боротьбу з дитячою порнографією

0 14

Президент України Віктор Ющенко підписав Закон України №1819-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії розповсюдженню дитячої порнографії», прийнятий парламентом 20 січня 2010 року. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Нагадаємо, цим законом Рада встановила, що ввезення до України товарів, зображень або інших предметів порнографічного характеру, які містять дитячу порнографію, з метою збуту чи розповсюдження або примушення неповнолітніх до участі в створенні зображень або кіно- і відеопродукції, комп’ютерних програм порнографічного характеру карається позбавленням волі терміном від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю до 3 років і з конфіскацією порнографічної продукції.

Якщо ж такі дії були здійснені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або з отриманням доходу у великому розмірі, то передбачається відповідальність у вигляді позбавлення волі терміном від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю до 3 років і з конфіскацією порнографічних предметів кіно-, відеопродукції, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, засобів їх виготовлення, розповсюдження та демонстрації.

Джерело:

proUA

Залиште коментар