Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко підписав закон, що забороняє чиновникам брати на роботу родичів

0 22

Президент Віктор Ющенко підписав Закон «Про принципи запобігання і протидії корупції». Про це повідомили в прес-службі глави держави.

Відповідний закон Верховна Рада прийняла 11 червня.

Цим законом передбачено, що у разі неподання або подання недостовірних відомостей особа не може бути призначеною (вибраною) на відповідну посаду в державних органах, а вже призначена особа підлягає звільненню.

Також передбачено, що ці особи не можуть мати в своєму безпосередньому підпорядкуванні близьких осіб. У випадку, якщо таке призначення відбулося, то особа зобов’язана повідомити керівництво органу, на посаду в якому вона претендує, про працюючих в цьому органі близьких осіб.

У законі також виписані особливості звільнення з роботи осіб, що скоїли корупційні дії.

Цей закон стосується, зокрема, Президента України, голови ВР і його заступників, прем’єр-міністра України і членів уряду, голови СБУ, генерального прокурора, голови НБУ, голови Рахункової палати, Уповноваженого ВР з прав людини, голови ВР АРК і голови Ради міністрів АРК, народних депутатів України, депутатів ВР АРК, депутатів місцевих рад, держслужбовців, військових посадовців, посадових і службових осіб інших органів державної влади.

Законом виписано, які подарунки можуть приймати ці посадовці, і передбачено, що подарунки, одержані під час офіційних заходів, повинні бути передані державі.

Джерело:

proUA

Залиште коментар