Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко підписав указ про збільшення лісистості країни

0 13

Президент Віктор Ющенко підписав указ, який передбачає збільшення лісистості держави через створення нових лісів на деградованих, малопродуктивних та техногенно забруднених землях у басейнах річок.

Про це йдеться в указі Глави держави «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів і зелених насаджень», текст якого є у розпорядженні «proUA».

Крім того, указ передбачає створення додаткових лісових насаджень лінійного типу на сільськогосподарських землях, уздовж доріг та водних об’єктів для захисту земель від вітрової та водної ерозії.

Також указ має на меті створення нових, покращення стану і збереження існуючих зелених насаджень загального користування (парків, скверів, бульварів тощо) в межах населених пунктів, а також виділення необхідної кількості земель під створення нових лісонасаджень для досягнення оптимальної лісистості та внесення відповідних змін у Державну програму «Ліси України».

До того ж документ передбачає забезпечення держпідтримки створення нових лісів, спрощення процедури виділення земель під залісення та оформлення правовстановлюючих документів на ці землі; вирішення питань відшкодування коштів власникам земельних ділянок тощо.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар