Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко підписав указ про винесення своєї Конституції на референдум

0 22

Президент Віктор Ющенко підписав указ про винесення на всенародне обговорення президентського проекту Конституції України, повідомили «proUA» у прес-службі глави держави.

Всенародне обговорення, згідно з указом, має відбутися до 1 грудня 2009 року.

До 15 грудня Національний інститут стратегічних досліджень, із залученням представників правозахисних та інших громадських організацій, провідних учених у галузі конституційного права, у сфері суспільно-політичних наук та ін., подасть узагальнені пропозиції, що надійдуть у процесі всенародного обговорення, до законопроекту «Про внесення змін до Конституції України».

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Президент Віктор Ющенко заявив, що підпише указ про винесення на загальнонаціональне обговорення свого проекту Конституції.

Джерело:

proUA

Залиште коментар