Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко підписав ряд законів

0 20

Президент Віктор Ющенко підписав закон України № 540-VІ «Про внесення змін до деяких законів України про недопущення захоплення підприємств, установ, організацій”.

Законом зокрема вносяться зміни, які передбачають, що для виконання судових рішень щодо зміни органів управління і посадовців підприємств, можуть притягуватися виключно працівники органів внутрішніх справ. Закон вступає в силу з дня його публікації.

Крім того, Ющенко підписав Закон України №521-VІ “Про внесення змін до деяких законів України про державну підтримку справи книговидавця в Україні”.

Законом продовжена до 1 січня 2015 року дія пільг для видавництв. Закон набуває чинності 1 січня 2009 року.

Також Ющенко підписав прийнятий Верховною Радою 24 вересня закон № 3087 про збільшення витрат державного бюджету на 2008 рік на формування Аграрним фондом державного продовольчого резерву на 1 млрд. гривень до 3,623 млрд. Закон вступає в силу з дня публікації.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар