Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко підписав мораторій на відчуження майна державних та комунальних ЗМІ

0 15

Президент Віктор Ющенко підписав Закон України «Про мораторій на відчуження від редакцій державних та комунальних засобів масової інформації приміщень та майна». Про це «proUA» повідомили в прес-службі Глави держави.

Закон спрямований на запобігання зловживанням, усунення порушень і недопущення відчуження приміщень та майна редакцій державних та комунальних ЗМІ.

Цим Законом тимчасово, до набрання чинності законом про реформування державних та комунальних ЗМІ, встановлюється мораторій на відчуження та передачу в оренду приміщень і майна редакцій державних та комунальних ЗМІ.

Закон вступає у дію з дня його опублікування та втрачає чинність з дня набрання чинності законом про реформування державних та комунальних засобів масової інформації..

Нагадаємо, 15 січня цього року Рада наклала мораторій на відчуження приміщень у державних та комунальних ЗМІ.

Джерело:

proUA

Залиште коментар