Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко підписав мораторій на відчуження майна державних та комунальних ЗМІ

15

Президент Віктор Ющенко підписав Закон України «Про мораторій на відчуження від редакцій державних та комунальних засобів масової інформації приміщень та майна». Про це «proUA» повідомили в прес-службі Глави держави.

Закон спрямований на запобігання зловживанням, усунення порушень і недопущення відчуження приміщень та майна редакцій державних та комунальних ЗМІ.

Цим Законом тимчасово, до набрання чинності законом про реформування державних та комунальних ЗМІ, встановлюється мораторій на відчуження та передачу в оренду приміщень і майна редакцій державних та комунальних ЗМІ.

Закон вступає у дію з дня його опублікування та втрачає чинність з дня набрання чинності законом про реформування державних та комунальних засобів масової інформації..

Нагадаємо, 15 січня цього року Рада наклала мораторій на відчуження приміщень у державних та комунальних ЗМІ.

Джерело:

proUA

Комментарии