Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко оскаржив в КС закон, що стосується імпічменту

0 19

Президент Віктор Ющенко просить Конституційний Суд розглянути конституційність ухвалення і набуття чинності закону, в якому визначається форма і зміст звернення парламенту до Конституційного Суду про надання висновку щодо дотримання процедури імпічменту.

Про це говориться в повідомленні прес-служби КС.

Подання Ющенка поступило до КС 18 травня.

Нагадаємо, цей закон набув чинності 13 травня.

14 квітня Рада подолала вето Президента, накладене на прийнятий нею 19 березня закон, в якому визначається форма і зміст звернення парламенту до КС про надання висновку щодо дотримання процедури імпічменту.

Цим законом парламент зобов’язав КС не пізніше, ніж на п’ятий день після отримання відповідного представлення Ради відкрити в позачерговому порядку виробництво у справі про надання висновку про дотримання даної процедури.

Зокрема Рада встановила, що копію висновку КС разом з матеріалами справи не пізніше, ніж наступного дня після його ухвалення посилає до парламенту, а також Президентові.

Джерело:

proUA

Залиште коментар