Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко оскаржив рішення донецького суду по Бандері

0 12

Екс-президент Віктор Ющенко 11 квітня подав апеляційну скаргу на постанову Донецького окружного адміністративного суду про скасування указу президента про призначення лідеру ОУН Степану Бандері звання Героя України. Про це «proUA» повідомили у прес-службі «Нашої України».

Як зазначається у скарзі, заявник апеляційної скарги вважає, що рішення Донецького окружного адміністративного суду у справі № 2а-1219/10/0570 не відповідає вимогам чинного законодавства України, а тому має бути скасоване.

Крім того, у заяві зазначено, що «…Донецький окружний адміністративний суд ухвалив Постанову у справі № 2а-1219/10/0570 з грубим порушенням положень Кодексу адміністративного судочинства України в частині визначення правил територіальної підсудності.

…Відповідно до положень частини 3 статті 19 Кодексу адміністративного судочинства України адміністративні справи з приводу оскарження нормативно-правових актів Президента України вирішуються окружним адміністративним судом, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто Київ».

Джерело:

proUA

Залиште коментар