Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко не вноситиме до Ради кандидатуру голови Нацбанку

0 24

Президент Віктор Ющенко не має наміру вносити до Верховної Ради кандидатуру голови Національного банку України. Про це на прес-конференції повідомив перший заступник керівника Секретаріату Президента Олександр Шлапак, передають «Українські новини».

«Президент поки відклав питання про внесення до Верховної Ради кандидатури голови Національного банку», – сказав Шлапак.

Він пояснив це тим, що Президент провів консультації з представниками парламентських фракцій і прийшов до висновку, що Рада може звільнити нинішнього голову Верховної Ради Володимира Стельмаха, але не знайде кількості голосів для затвердження кандидатури нового голови Нацбанку.

Шлапак підкреслив, що голова НБУ особисто несе відповідальність за діяльність Нацбанку, курси валют, інфляцію і стан банківської системи.

За словами Шлапака, Ющенко має намір продовжити консультації з фракціями і після того, як він переконається, що внесена ним кандидатура буде підтримана Верховною Радою, він зробить такий крок.

Шлапак не уточнив, чи розглядає Ющенко повторне внесення на затвердження Радою кандидатури Стельмаха або ж має намір внести іншу кандидатуру.

Нагадаємо, 16 грудня закінчився 5-річний термін повноважень глави Національного банку Володимира Стельмаха.

Джерело:

proUA

Залиште коментар