Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко на прохання Тимошенко повернув в Раду закон про прожитковий мінімум

0 11

Президент Віктор Ющенко застосував право вето до прийнятого парламентом 18 грудня Закону «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про прожитковий мінімум» щодо затвердження прожиткового мінімуму», повідомили «proUA» у прес-службі глави держави.

«На звернення Уряду з пропозицією не підписувати Закон «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про прожитковий мінімум» щодо затвердження прожиткового мінімуму», Президент Віктор Ющенко відповідно до частини другої статті 94 Конституції застосував до нього право вето», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Зокрема Уряд зазначає, що встановлення розмірів прожиткового мінімуму, на основі яких визначаються основні державні соціальні гарантії, без урахування фінансових можливостей держави призведе до розбалансованості бюджетів усіх рівнів, до виникнення значної заборгованості із виплати пенсій, державних допомог тощо, і як наслідок, до соціальної напруги у суспільстві.

Даний закон передбачає, що прожитковий мінімум на одну особу, а також окремо для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення, щороку затверджується Верховною Радою за поданням Кабінету Міністрів України окремим законом до початку розгляду закону про Державний бюджет України.

Джерело:

proUA

Залиште коментар