Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко має намір ветувати мораторій на підвищення цін на ліки

0 38

Президент Віктор Ющенко має намір застосувати право вето до закону про введення на період кризи мораторію на підвищення цін на лікарські засоби вітчизняного і зарубіжного виробництва.

Про це він сказав на спільній прес-конференції з Президентом Білорусі Олександром Лукашенком, передають «Українські новини».

«Швидше за все, ні, але мені ще потрібно провести низку консультацій щодо цього питання», – сказав Ющенко, відповідаючи на запитання, чи має намір він підписувати цей закон.

Він пояснив свій намір небажанням того, щоб постачання ліків в Україну пішло в тінь.

Президент переконаний, що якщо розширити постачання ліків до України, то ціна на них зменшиться і не підніматиметься.

Нагадаємо, представники асоціацій фармацевтичної галузі просять Ющенка застосувати право вето до закону про введення мораторію на підвищення цін на лікарські засоби вітчизняного і зарубіжного виробництва.

20 жовтня Рада запровадила на період кризи мораторій на підвищення цін на ліки до встановлення розміру мінімальної заробітної плати і пенсій на рівні прожиткового мінімуму і до погашення заборгованості з виплати заробітної плати, стипендій і грошового забезпечення студентів, курсантів і учнів.

Парламент встановив, що ціни на лікарські засоби вітчизняного виробництва регулюються державою, іноземного – реалізуються за цінами, які склалися станом на 1 липня 2008 року.

Джерело:

proUA

Залиште коментар