Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко має намір ветувати мораторій на підвищення цін на ліки

27

Президент Віктор Ющенко має намір застосувати право вето до закону про введення на період кризи мораторію на підвищення цін на лікарські засоби вітчизняного і зарубіжного виробництва.

Про це він сказав на спільній прес-конференції з Президентом Білорусі Олександром Лукашенком, передають «Українські новини».

«Швидше за все, ні, але мені ще потрібно провести низку консультацій щодо цього питання», – сказав Ющенко, відповідаючи на запитання, чи має намір він підписувати цей закон.

Він пояснив свій намір небажанням того, щоб постачання ліків в Україну пішло в тінь.

Президент переконаний, що якщо розширити постачання ліків до України, то ціна на них зменшиться і не підніматиметься.

Нагадаємо, представники асоціацій фармацевтичної галузі просять Ющенка застосувати право вето до закону про введення мораторію на підвищення цін на лікарські засоби вітчизняного і зарубіжного виробництва.

20 жовтня Рада запровадила на період кризи мораторій на підвищення цін на ліки до встановлення розміру мінімальної заробітної плати і пенсій на рівні прожиткового мінімуму і до погашення заборгованості з виплати заробітної плати, стипендій і грошового забезпечення студентів, курсантів і учнів.

Парламент встановив, що ціни на лікарські засоби вітчизняного виробництва регулюються державою, іноземного – реалізуються за цінами, які склалися станом на 1 липня 2008 року.

Джерело:

proUA

Комментарии