Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ющенко ліквідовував суд, що відмінив вибори

0 16

Президент України Віктор Ющенко ліквідовував Окружний адміністративний суд Києва. Про це йдеться в указі Глави держави від 13 жовтня, текст якого є у «proUA».

Разом з тим Ющенко ухвалив з 14 жовтня створити Центральний окружний адміністративний суд Києва в кількості 37 суддів і Лівобережний окружний адміністративний суд Києва – 22 судді.

Крім того, Ющенко вніс зміни в указ Президента №1417 від 16 листопада 2004 року «Про створення місцевих і апеляційних адміністративних судів, затвердження їх мережі і кількісного складу суддів», згідно яким повноваження Центрального окружного адмінсуду Києва розповсюджуватимуться на Голосіївський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинській, Солом’янській і Шевченківський райони.

Повноваження Лівобережного окружного адмінсуду Києва розповсюджуватимуться на Дарницький, Деснянський, Дніпровський райони.

Цей указ вступає в силу з дня його опублікування.

Нагадаємо, 10 жовтня Окружний адміністративний суд Києва припинив дію указу Віктора Ющенка про дострокове припинення повноважень Верховної Ради.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар