Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Юристи захистили авторське право ученого

0 12

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» успішно захистила авторські права Беляневича Вадима Едуардовича у Вищому спеціалізованому суді України по розгляду цивільних і кримінальних справ

Спір виник у зв’язку з тим, що видавництво «Центр навчальної літератури» надрукувало «Науково-практичний коментар до Господарського процесуального кодексу України», автором якого був зазначений Теліпко В.Е.

Книга В.Е. Теліпко виявилася плагіатом Коментарю до Господарського процесуального кодексу Вадима Едуардовича Беляневича, що вийшло у видавництві «Юстиніан» в 2008 році.

14 травня 2012 року Шевченківський районний суд м. Києва виніс рішення, яким підтверджене порушення авторських прав позивача видавництвом і В.Теліпко, повністю задоволена вимога про виплату грошової компенсації й частково – про відшкодування моральної шкоди.

09 жовтня 2012 р. Апеляційний суд м. Києва скасував рішення Шевченківського районного суду м. Києва в частині задоволення позовних вимог Беляневича В.Е. до видавництва ТОВ «Центр навчальної літератури» і зменшив розмір компенсації, що підлягає стягненню з В.Теліпко.

Однак 30 січня 2013 р. Вищий спеціалізований суд по розгляду цивільних і кримінальних справ задовольнив касаційну скаргу Беляневича В.Е. і залишив у чинності рішення Шевченківського районного суду м. Києва в частині задоволення вимог Беляневича В.Е. до видавництва ТОВ «Центр навчальної літератури» про виплату грошової компенсації за порушення авторських прав, скасувавши в цій частині рішення Апеляційного суду м. Києва. Крім того, суд касаційної інстанції відхилив скаргу Теліпко В.Е. і залишив у чинності рішення Апеляційного суду м. Києва в частині стягнення з Теліпко В.Е. грошової компенсації за порушення авторських прав.

Джерело:

ЮФ “Василь Кісіль і Партнери”

Залиште коментар