Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Юристи подали до суду на Ющенка

0 19

На екс-президента Віктора Ющенка подали до суду за переймання на себе компетенції Кабінету Міністрів і Міністерства палива та енергетики у 2008 році. Відповідний позов був поданий до Вищого адміністративного суду України, повідомив “Українській правді” юрист Станіслав Батрин.

“Звернулися з позовом до президента Ющенко, та ставимо під сумнів законність дій президента щодо заборони Олегу Дубині як керівнику НАК “Нафтогаз України” підписувати газові контракти за ціною 235 доларів”, – уточнив він.  

“Ми також розглядаємо як протиправні дії Ющенко щодо переймання на себе компетенції Кабінету Міністрів та здійснення управлінського впливу на “Нафтогаз” (перевищення владних повноважень з огляду на ст. 19 Конституції) в процесі укладення контрактів на поставку та транзит газу, видання обов’язкових до виконання директив підприємству “Нафтогаз”, – йдеться у повідомленні.

“Просимо суд: визнати дії президента Ющенко щодо переймання на себе компетенції Кабміну і Мінпаливенерго та здійснення управлінського впливу на “Нафтогаз”… у 2008 році, – протиправними”, – зазначив юрист.

Як відомо, раніше Станіслав Батрин звернувся з позовом до Кабміну та Фонду держмайна щодо визнання недійсними контрактів на поставку газу від 19 січня 2009 року між ВАТ “Газпром” та НАК “Нафтогаз України”.

Теги:

Ющенко, суди, газ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар