Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Юридична освіта в Україні: проблеми теорії та практики

0 11

Національна академія педагогічних наук України, Європейський університет, Національна академія внутрішніх справ України провели І Всеукраїнську науково-практичну конференція «Теорія та практика юридичної освіти»,що відбулася на базі Європейського університету.

Конференція працювала у рамках трьох сесій: юридична освіта в контексті трансформації освітніх процесів в Україні; теоретичні та методологічні проблеми юридичної педагогіки; особливості підготовки професійних юристів у вищих навчальних закладах.

Метою конференції було визначення пріоритетних напрямів реформування системи юридичної освіти та шляхів підвищення якості такої освіти за рахунок розробки нових теоретичних та методологічних підходів у педагогіці.

У конференції прийняли участь відомі науковці, академіки НАН України та галузевих академій наук, представники вищих навчальних закладів, представники органів державної влади та міжнародних організацій, викладачі та аспіранти.

Особливий акцент під час проведення конференції було зроблено на своєчасність і доцільність розробки нової галузі юридичної науки – юридичної педагогіки у зв’язку з необхідністю підвищення рівня кваліфікації вітчизняних правників, визнання їх міжнародною юридичною спільнотою та подальшого реформування системи вищої юридичної освіти в цілому.

Підводячи підсумки конференції, було висвітлено основні теоретичні та практичні проблеми юридичної освіти. На думку учасників, проведення конференції та звернення із відповідними рекомендаціями до Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України можуть стати важливим етапом в процесі реформування системи юридичної освіти в Україні.

Теги:

юридична освіта

Джерело:

Європейський університет

Залиште коментар