Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Юридична література від “Юрінком Інтер” на Міжнародному форумі видавців

0 19

Сьогодні у Львові розпочався 19-й міжнародний книжковий Форум. Протягом п’яти днів львів’яни та гості міста зможуть долучитися до грандіозного літературно-мистецького свята, у рамках якого будуть проведені фестивалі, конференції, благочинні акції та багато інших заходів.

7-й Львівський міжнародний літературний фестиваль, що проходитиме в контексті Форуму, є одним із найбільших літературних фестивалів Європи і об’єднує близько 150 письменників, поетів, митців, перекладачів, інтелектуалів із України та 16-ти країн світу. Загалом під час фестивалю відбудеться понад 100 акцій різного формату. Головним гостем фестивалю буде DBC Pierre (Велика Британія), лауреат Букерівської премії.

Країни-учасниці фестивалю: Австралія, Австрія, Велика Британія, Грузія, Латвія, Македонія, Норвегія, ПАР, Польща, Росія, Сербія, Словаччина, США, Україна, Хорватія, Чехія, Швеція. Нагадаємо, що минулого року Форум видавців відвідало близько 50 тис. львів’ян і гостей міста.

Нагадаймо, що видавнича організація “Юрінком Інтер” є постійним учасником Форуму видавців та неодноразовим лауреатом премій та нагород. Цього разу на Форумі видавництво пропонує найсучасніші книги у галузі права та юриспруденції, бере участь у благодійній акції “Книжкова антикриза”, інших заходах та проектах.

 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар