Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Юрій Луценко вимагає зменшити кількість щомісячних звітів для дільничних інспекторів міліції

0 58

Сьогодні під час «кущової» наради дільничних інспекторів міліції, що відбулася в Одесі за участі Міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка, було підбито підсумки роботи дільничних Одеської, Миколаївської та Херсонської областей. Під час конструктивної та іноді критичної розмови Юрій Луценко пообіцяв звільняти тих дільничних, на території обслуговування яких буде викрито наркопритони чи затримані торгівці наркотиками, про яких вони не знали чи не вживали заходів щодо припинення такої протиправної діяльності.

– Якщо з першого квітня ( і це не жарт) на території обслуговування дільничного, який служе понад півроку, іншими службами буде викрито наркопритон чи затримано збутників наркотиків, такий працівник міліції автоматично звільняється з органів внутрішніх справ, – наголосив Міністр.

Водночас Юрій Луценко вимагає до 15 квітня зменшити кількість щомісячних звітів, що мають надавати дільничні інспектори міліції, та припинити ганебну практику затвердження їм начальниками райвідділів планів на розкриття злочинів.

– Кому ці звіти потрібні? Необхідна робота та її реальний результат, – звернувся до присутніх Міністр внутрішніх справ.

Одним з пріоритетних напрямків у роботі дільничних інспекторів міліції залишається робота із зверненнями громадян та, відповідно, реєстрація заяв людей і негайне та ефективне реагування на них.

Юрій Луценко також вимагає від кожного дільничного інспектора міліції вже найближчим часом відзвітуватися про їхню роботу перед територіальними громадами.  

Джерело:

МВС УКраїни

Залиште коментар