Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Юлія Тимошенко: Уряд розробить програму стабілізації національної банківської системи

0 12

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє про намір Уряду викупити акції кількох комерційних банків з метою збільшення їх капіталу і повернення депозитів вкладникам. Про це вона заявила в прямому ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV.

За словами Прем’єр-міністра, Уряд протягом двох тижнів розробить та  включить до „антикризового” пакету законопроектів програму, яка стосуватиметься викупу комерційних банків у державну власність та їх подальшу підтримку через певне збільшення капіталу й видачу вкладів громадянам.  „Така  програма є дуже важка для Уряду… Але я хочу спробувати допомогти тим людям, які втратили вклади в банках, де найважча ситуація”, – наголосила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко зазначила, що у березні спостерігається скорочення відтоку депозитів з банків, що, на її переконання, є ознакою початку стабілізації національної банківської системи.

Залиште коментар