Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Юлія Тимошенко: Уряд наполягатиме на поверненні парламенту до голосування за “антикризовий” пакет законопроектів вже завтра

0 19

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні проведе додаткові консультації з Президентом України щодо повернення до голосування за неухвалені у вівторок три «антикризові» законопроекти. Про це Глава Уряду заявила сьогодні на брифінгу.

«Ми продовжимо консультації. Якщо є ще якісь зауваження у Президента, ми готові їх всі врахувати, але нам обов’язково на цьому тижні потрібно проголосувати ці три законопроекти», – заявила Юлія Тимошенко.

За словами Прем’єр-міністра України, непідтримані парламентом законопроекти стосуються збалансування Пенсійного фонду, а також збалансування фінансового плану НАК «Нафтогаз», що є надзвичайно важливим для забезпечення енергетичної стабільності країни. «Цей антикризовий пакет давав можливість продовжити співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями і отримати необхідні інвестиції. По суті справи, це був місточок до фінансової стабільності України, до стабільності національної валюти», – заявила Глава Уряду.

Прем’єр-міністр України заявила, що не зважаючи на досягнуті домовленості, голосування було цинічно зірвано депутатами, які підпорядковані і управляються Президентом і головою його Секретаріату. «Я була переконана, що після такого надихаючого звернення Президента до парламенту цинізм в політиці завершиться і буде проголосований антикризовий пакет», – підкреслила Юлія Тимошенко.

Залиште коментар